Series
Ratings
249
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.5
코미디 리벤지Rated ★ 3.5