Series
Ratings
38
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5

The HeirsRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0