Movies
Ratings
1213
The Rat CatcherRated ★ 3.5
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5

The FabelmansRated ★ 4.0
The Irishman: In ConversationRated ★ 4.0
AnimaRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 4.0
PoisonRated ★ 3.5
The SwanRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
Sunday Best: The Untold Story of Ed SullivanRated ★ 4.0
Save the ChildrenRated ★ 3.5
Return of the King: The Fall and Rise of Elvis PresleyRated ★ 3.5

A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
QuincyRated ★ 3.5
The River WildRated ★ 3.0