Titles you rated
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0

KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.0
WestworldRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.5

KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0

Knowledge Channel eRated ★ 4.0