Movies
Ratings
52
TakenRated ★ 4.0

Architecture 101Rated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0

A Moment to RememberRated ★ 5.0

The Man from NowhereRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0

SnowpiercerRated ★ 3.5

AssassinationRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0

The Berlin FileRated ★ 4.5

The Face ReaderRated ★ 4.5

Scandal MakersRated ★ 4.5

May 18Rated ★ 4.5

Take OffRated ★ 4.5