Movies
Ratings
723

Anarchist from ColonyRated ★ 3.5

LUCK KEYRated ★ 3.5

I Can SpeakRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0

The FortressRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Assassin's CreedRated ★ 2.0
PandoraRated ★ 3.0

MasterRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.0

The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0