Movies
Ratings
604
A Bloody AriaRated ★ 3.5
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Ne Zha 2Rated ★ 4.5
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0

HereditaryRated ★ 3.5
EddingtonRated ★ 4.0
After the HuntRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
The UglyRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5

Save the Green Planet!Rated ★ 3.5

BugoniaRated ★ 4.0
Watching the DetectivesRated ★ 4.0