Movies
Ratings
118
The Old Woman with the Knife: International CutRated ★ 2.5
PossessionRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
CatwomanRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Left BehindRated ★ 5.0

NightcrawlerRated ★ 3.0
HumintRated ★ 2.5
Girls EncounterRated ★ 2.5

The People UpstairsRated ★ 2.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0

Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Love at LeastRated ★ 3.5
Tainted LoveRated ★ 1.5
War MachineRated ★ 4.5
Super Happy ForeverRated ★ 2.5