Series
Ratings
65

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
War of MoneyRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5

WantedRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0