Movies
Ratings
141
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 4.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5

Be with YouRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5

The PriestsRated ★ 5.0

MinariRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 5.0

WhiplashRated ★ 4.5

Tazza: The High RollersRated ★ 5.0

DefaultRated ★ 5.0

Will You Be ThereRated ★ 5.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0

Baby DriverRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5

VenomRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5

The ThroneRated ★ 5.0