Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0

Keys to the HeartRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0

Perfect DaysRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5

Love in the Big CityRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 4.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The GameRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 0.5

Because I Hate KoreaRated ★ 3.5