Movies
Ratings
288
IbelinRated ★ 3.5
HyakuemuRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 3.0
Nineteen Eighty-FourRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 1.5
3:10 to YumaRated ★ 4.0
Walk the LineRated ★ 3.5
Kate & LeopoldRated ★ 3.0
Girl, InterruptedRated ★ 3.0
Cop LandRated ★ 3.5

I Saw the DevilRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0

A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0

YesterdayRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Foul KingRated ★ 3.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.5