Movies
Ratings
119

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5

I Saw the DevilRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5

Tidal WaveRated ★ 2.5

The PiratesRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0

TunnelRated ★ 3.5

SpellboundRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0

HelplessRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 2.5

Tazza: The High RollersRated ★ 4.5

Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5