Movies
Ratings
530

ParasiteRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 5.0
AgoraRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 2.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 0.5
BeowulfRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Mon OncleRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 1.0
PolarRated ★ 3.5
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.5

Extreme JobRated ★ 4.5

UnstoppableRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
HerRated ★ 0.5
CinderellaRated ★ 1.0