Series
Ratings
346
Anne with an ERated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 1.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 0.5
Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 2.5
The Twelve KingdomsRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 2.0
SlayersRated ★ 3.0
War of MoneyRated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.0

Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 1.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 2.0