Titles you rated

MonsterRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0

Past LivesRated ★ 4.5

The Point ManRated ★ 3.0
Jung_eRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.5

In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
No Time to DieRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 2.5