Movies
Ratings
515
FuryRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The AviatorRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Molly's GameRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
BabelRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0

A Moment to RememberRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
The ImmigrantRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 1.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Cinderella ManRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0