Movies
Ratings
87
About TimeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5

A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0

Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5

1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5

Art of FightingRated ★ 3.5

A Company ManRated ★ 3.5

The Face ReaderRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5

Ode to My FatherRated ★ 4.0

Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5