Movies
Ratings
606
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0

Boomerang FamilyRated ★ 2.0
The MistRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
SeaspiracyRated ★ 4.5

Source CodeRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Man of WillRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 3.5
Cars 3Rated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
O-Nu-RiRated ★ 5.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0