Movies
Ratings
100
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5

Miss BaekRated ★ 4.5

I Feel PrettyRated ★ 1.5
MicrohabitatRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5

SilencedRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 1.5
School of RockRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5

VeteranRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5

Inside MenRated ★ 4.0

Architecture 101Rated ★ 4.0
The Iron LadyRated ★ 4.5
102 DalmatiansRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 3.5

LUCK KEYRated ★ 1.0