Series
Ratings
17

Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5

SKY CastleRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0

My ID is Gangnam BeautyRated ★ 0.5

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5

Woman of DignityRated ★ 4.5
Fork you Boss Season 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5