Titles you rated

Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.0

A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 0.5
Final DestinationRated ★ 0.5
Two CopsRated ★ 1.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
First BloodRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Rush HourRated ★ 2.0
The PartyRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 0.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0