Series
Ratings
24
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5

My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5