Movies
Ratings
227
Ip ManRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.0
The MaskRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 5.0

The PriestsRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0

My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0

Now You See Me 2Rated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 0.5
TwilightRated ★ 3.0