Movies
Ratings
1393
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 0.5
FrankensteinRated ★ 2.5
The Color of PomegranatesRated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5

Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5