Movies
Ratings
79

HarmonyRated ★ 2.0
K-PAXRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 0.5

Open CityRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5

The Yellow SeaRated ★ 3.5

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0

Confession of MurderRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0

The Front LineRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0