Titles you rated

Temperature of LoveRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0