Movies
Ratings
25
The InternRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0

In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5

OldboyRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 3.5
DisconnectRated ★ 3.0

MementoRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0

FluRated ★ 0.5

The Face ReaderRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5

Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0