Titles you rated

Good NewsRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5

Love in the Big CityRated ★ 3.5

The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Break Through!Rated ★ 4.0

The Dream SongsRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Murder MysteryRated ★ 3.0
Murder Mystery 2Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5