Series
Ratings
292
Young SheldonRated ★ 4.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.5
Love Through a PrismRated ★ 4.0
우리들의 발라드Rated ★ 3.5
떡의 나라Rated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
K-foodie meets J-foodieRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
My Brilliant Friend Season 2Rated ★ 4.0
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 4.5
My Happy MarriageRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 3.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0

과몰입 인생사Rated ★ 4.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5