Movies
Ratings
322
Eat Pray LoveRated ★ 3.0

The Dream SongsRated ★ 4.0

WonderlandRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0

SleepRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0

The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5

Decision to LeaveRated ★ 5.0
C'mon C'monRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.0
JoséeRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 4.5
LucaRated ★ 5.0