Titles you rated

The IntouchablesRated ★ 2.0

The Terror LiveRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0

King and the ClownRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
HulkRated ★ 2.0

ShrekRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0

Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0