Movies
Ratings
212
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5

Secret ReunionRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0

Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0

SplitRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.0

Rules of DatingRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5

Scandal MakersRated ★ 3.5
300Rated ★ 5.0