Movies
Ratings
14
The Motorcycle DiariesRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.5
JFKRated ★ 5.0

Tale of CinemaRated ★ 4.5
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Cats & DogsRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Sad VacationRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 1.5

Righteous TiesRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 3.5
Frost/NixonRated ★ 3.5