Movies
Ratings
42
The Sound of MusicRated ★ 4.0

MotherRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0

SecretRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0

WishRated ★ 5.0

PunchRated ★ 2.0

The ClientRated ★ 3.0

SnowpiercerRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0

MasqueradeRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0

King and the ClownRated ★ 4.0

Spirited AwayRated ★ 5.0

Memories of MurderRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0