Movies
Ratings
205

A Taxi DriverRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
ErasedRated ★ 3.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 3.5
Happy FlightRated ★ 3.0
High School Musical: El DesafioRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 3.0
StreetDance 3DRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
Coco Before ChanelRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Little Black DressRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5

Voice of a MurdererRated ★ 2.5