Series
Ratings
519
My MisterRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 4.5
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.5
The ExorcistRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
The Journey of FlowerRated ★ 4.5
MRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
BloodRated ★ 2.5

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0

Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Heroes RebornRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0