Series
Ratings
24
ChernobylRated ★ 5.0
The DeuceRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
The AffairRated ★ 5.0
The AffairRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0

Be MelodramaticRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5