Titles you rated

DogtoothRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0

ExhumaRated ★ 2.0

AlienoidRated ★ 2.5

Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0

Chungking ExpressRated ★ 3.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
ParadiseRated ★ 2.5
ApocalyptoRated ★ 2.0