Movies
Ratings
728

The ClassicRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0

A Taxi DriverRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.5
The 9th Life of Louis DraxRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 2.0

John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0

ParasiteRated ★ 4.0
RangoRated ★ 2.5

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0

The Man Standing NextRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Big DaddyRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0