Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Famous Last Words: Dr.Jane GoodallRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The Remains of the DayRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5

Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
PersuasionRated ★ 3.5
PersuasionRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.5
The FriendsRated ★ 4.0
Heaven is Still Far AwayRated ★ 4.0
I Love Thee for GoodRated ★ 3.5

Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5