Titles you rated
Free WillyRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 2.0

Nobody KnowsRated ★ 2.0
La Vie en RoseRated ★ 2.0
Still LifeRated ★ 2.0
The Iron LadyRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
An Officer and a GentlemanRated ★ 2.0
HayatRated ★ 2.0
Ben-HurRated ★ 2.0
Neverdie ButterflyRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 2.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 2.0
PhiladelphiaRated ★ 3.0
The CureRated ★ 2.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 2.0
Paris, TexasRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 2.0