Titles you rated

WickedRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0

ExhumaRated ★ 3.5

Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5

R-PointRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0

SleepRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0

Little ForestRated ★ 3.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0

The First Slam DunkRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5