Series
Ratings
17

Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
VRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5

Birth of a BeautyRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5

My Love From Another StarRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0