Series
Ratings
74
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 3.5

SKY CastleRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0

Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5

Haikyuu!!Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Lost in AustenRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.0
Sweet RevengeRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5