Series
Ratings
98
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Code BlueRated ★ 4.0
Court of GoldRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Black DovesRated ★ 3.5

Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Empire of GoldRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
WhisperRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0