Movies
Ratings
102

The First Slam DunkRated ★ 4.5

By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 0.5

ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0

ExitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5

Intimate StrangersRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0

Extreme JobRated ★ 4.0

The NegotiationRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0

MasterRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0