Titles you rated

MidsommarRated ★ 0.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
100 ThingsRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
The FakeRated ★ 2.5
WhitneyRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 3.5
Aachi and SsipakRated ★ 2.5

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The ShowerRated ★ 5.0