Movies
Ratings
88

Tidal WaveRated ★ 0.5
Men in BlackRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.5

Whisper of the HeartRated ★ 1.0

All About My WifeRated ★ 1.0
TarzanRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 1.0
The ChaserRated ★ 1.0

The ThievesRated ★ 1.5
Yes ManRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 0.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 1.0

The HostRated ★ 1.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
If OnlyRated ★ 2.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0