Movies
Ratings
39
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0

The Berlin FileRated ★ 5.0

The Face ReaderRated ★ 5.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0

Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0